ООН: У Судані кількість ВПО зросла до 700 тисяч

Кількість внутрішньо переміщених осіб в Судані зросла вдвічі і наразі становить понад 700 тисяч біженців.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

"Насильство змусило сотні тисяч людей залишити свої домівки, а кількість внутрішньо переміщених осіб у Судані за тиждень зросла більш ніж удвічі - до понад 700 000", - повідомило Агентство ООН з питань міграції.

Зазначається, що наразі немає жодних ознак прогресу в переговорах про припинення вогню, що тривають в Саудівській Аравії. Водночас мешканці столиці Судану у вівторок повідомили про нічні авіаудари та перестрілки на тлі сплеску мародерства. Об'єктами нападів стали будинки, магазини, склади та банківські установи.

Розгортання конфлікту між армією Судану та воєнізованими силами швидкої підтримки (RSF) загрожує затяжною війною, яка може залучити зовнішні сили і спричинити нову гуманітарну кризу в усьому регіоні.

За оцінками ООН, ще 5 мільйонів людей потребуватимуть екстреної допомоги всередині Судану, а 860 000 втечуть до сусідніх держав, які вже перебувають у кризі.

У вівторок Всесвітня організація охорони здоров'я також збільшила підтверджену кількість загиблих до більш ніж 600 осіб і 5 000 поранених, хоча справжня цифра, як вважають, набагато вища.

Водночас не було жодних зовнішніх ознак прогресу в переговорах, які відбуваються в Саудівській Аравії з суботи, попри їхню обмежену мету - припинення вогню для забезпечення гуманітарного доступу. Неодноразові попередні угоди про перемир'я вже були порушені.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Різне
В ООН закликають сторони конфлікту у Судані забезпечити захист гумдопомоги
Різне
В Судані продовжуються тяжкі бої, незважаючи на останнє перемир'я
Головні новини
Економіка
Нафтовий ринок завмер в очікуванні результатів переговорів США та Ірану
Ціни на нафту Brent стабілізувалися біля позначки 98 доларів за барель
Політика
Пекін попереджає про критичну точку між миром та великою війною в Арабській затоці
Китай закликав зупинити відновлення бойових дій між США та Іраном
Різне
Рада миру готує план роззброєння ХАМАС на тлі затяжних переговорів у Брюсселі
Ніколай Младенов оптимістично оцінює шанси на успіх попри складність діалогу
Читайте в розділі
Різне
Рада миру готує план роззброєння ХАМАС на тлі затяжних переговорів у Брюсселі
Ніколай Младенов оптимістично оцінює шанси на успіх попри складність діалогу
Різне
Саудівська Аравія заблокувала продаж пакистанської зброї до Судану на 1,5 мільярда доларів
Ер-Ріяд відмовився фінансувати військову угоду на тлі тиску Заходу
Різне
Ізраїль продовжує блокувати міжнародну допомогу для Гази попри рішення суду
Західні благодійні організації скаржаться на неможливість доставити вантажі палестинцям
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.