ОАЕ та Кувейт посилюють альянс на тлі регіональних викликів

Лідери двох країн обговорили мир у Газі та поглиблення співпраці

Президент ОАЕ шейх Мохамед бін Заїд провів переговори з еміром Кувейту шейхом Мешалем Аль-Ахмадом під час свого візиту до Кувейту. Зустріч була присвячена зміцненню "глибоко вкорінених" зв'язків між двома країнами.

Центральною темою переговорів стали останні події на Близькому Сході. Лідери підтвердили спільну позицію щодо необхідності досягнення припинення вогню в Секторі Гази та наголосили, що єдиним шляхом до тривалого миру є справедливе врегулювання на основі принципу двох держав. Вони також відзначили важливість нещодавньої хвилі міжнародного визнання Держави Палестина як основи для підтримки зусиль з досягнення миру та стабільності.

Крім того, шейх Мохамед та шейх Мешаль обговорили прогрес у рамках спільної співпраці в Арабській затоці, підтвердивши свою відданість зміцненню Ради співробітництва (РСАДПЗ) та служінню прагненням її народів до розвитку та процвітання.

Ця зустріч є не просто протокольним заходом, а демонстрацією формування єдиної позиції двох впливових та поміркованих монархій Арабської затоки в умовах регіональної турбулентності. Скоординована підтримка принципу двох держав та міжнародного визнання Палестини є спробою сформувати єдиний, прагматичний арабський фронт. 

Цей фронт, з одного боку, підтримує палестинців, а з іншого — прагне до деескалації та стабільності, що є життєво важливим для реалізації їхніх власних амбітних планів економічного розвитку.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Дипломатія
Інвестиції після оборонного пакту: Саудівська делегація їде до Пакистану, але вимагає спочатку "прибрати в домі"
Ісламабад очікує на $1 млрд інвестицій, проте Ер-Ріяд пов'язує великі вливання з проведенням реформ
Різне
На тлі крихких переговорів: ультраправий міністр Ізраїлю Бен-Гвір здійснив провокаційний візит до мечеті Аль-Акса
Рейд відбувся на наступний день після річниці атак 7 жовтня та під час єврейських свят
Політика
Переговори на тлі річниці трагедії: США, Катар та Туреччина долучаються до переговорів Ізраїлю та ХАМАС в Єгипті
Високопоставлені делегації намагаються досягти прориву у виконанні мирного плану Трампа
Дипломатія
ЄС та країни Арабської затоки поглиблюють стратегічне партнерство: у Кувейті обговорили безпеку та торгівлю
Зустріч на високому рівні в Кувейті була присвячена морській безпеці та енергетичній співпраці
Головні новини
Політика
Союзники США відмовляються розблоковувати Ормузьку протоку силою
Трамп звинувачує Європу в невдячності через небажання відправляти військові кораблі
Дипломатія
Ірак домовляється з Іраном та готується запустити альтернативний трубопровід
Багдад шукає шляхи в обхід заблокованої Ормузької протоки для порятунку експорту
Дипломатія
США розпочинають глобальну дипломатичну війну проти КВІР та Хезболли
Держдеп наказав дипломатам терміново переконати союзників визнати ці угруповання терористичними
Читайте в розділі
Політика
Союзники США відмовляються розблоковувати Ормузьку протоку силою
Трамп звинувачує Європу в невдячності через небажання відправляти військові кораблі
Політика
Посланці Трампа зустрілися з ХАМАС у Каїрі для порятунку перемир'я в Газі
Ізраїль погодився відкрити єдиний пішохідний перехід на кордоні з Єгиптом
Політика
ОАЕ та Йорданія засудили Іран за розв'язання війни на Близькому Сході
Монархії заявили, що арабські країни не є стороною конфлікту США та Ізраїлю проти Тегерана
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.