Лісові пожежі в Алжирі забрали життя 34 людей: серед загиблих 10 солдатів

Лісові пожежі, що вирують по всьому Алжиру під час сильної спеки, забрали життя понад 30 людей і викликали масову евакуацію, повідомив уряд у понеділок, пише УНН з посиланням на AFP.

Коли температура досягла 48 градусів за Цельсієм у деяких частинах північноафриканської країни, було зареєстровано 97 пожеж у 16 провінціях, спричинених сильним вітром, повідомило міністерство внутрішніх справ.

Внаслідок пожеж, що вирували в житлових районах, загинули щонайменше 34 особи, у тому числі 10 солдатів, повідомило міністерство внутрішніх справ, переглянувши більш ранні дані про 15 загиблих.

Згідно з цими початковими даними, щонайменше 26 осіб також отримали поранення.

За даними міністерства, близько 1500 людей було евакуйовано з провінцій Беджая, Буїра та Джіджель на схід від столиці Алжиру.

Три провінції у середземноморському прибережному районі Алжиру стали свідками сильних пожеж.

Президент Абдельмаджід Теббун у понеділок висловив співчуття сім'ям загиблих.

Міністерство внутрішніх справ заявило, що 7500 пожежних та 350 пожежних машин було мобілізовано за підтримки з повітря для боротьби з вогнем.

У шести провінціях проводяться операції з гасіння пожеж, додало воно, закликавши громадян «уникати районів, що постраждали від пожеж», та повідомляти про нові загоряння за безкоштовними телефонними номерами.

"Служби цивільного захисту залишаються мобілізованими до повного гасіння пожеж", - повідомили в міністерстві.

Прокуратура Беджая розпорядилася провести попереднє розслідування для встановлення причин займання та потенційних винних, ідеться у заяві.

Влітку в лісах та полях Алжиру регулярно вирують пожежі, а цього року вони посилилися через сильну спеку, внаслідок якої кілька середземноморських країн побили температурні рекорди.

У сусідньому Тунісі температура в понеділок наблизилася до 50 градусів за Цельсієм, у країні були планові відключення електроенергії. У понеділок у туніському сосновому лісі біля кордону з Алжиром знову вирували пожежі після чергової пожежі в цьому районі минулого тижня. За даними Національної гвардії, із села Меллула морем і сушею евакуювали щонайменше 300 осіб.

У деяких інших північноафриканських країнах, таких як Марокко та Лівія, температура була відносно нормальною порівняно з середньорічними показниками.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Різне
В Алжирі автобус зіткнувся з вантажівкою і загорівся – понад 30 загиблих
Головні новини
Різне
Ізраїль готується розгорнути свою військову базу в Сомаліленді
Невизнана республіка відкриває двері для ізраїльської мілітаризації Червоного моря
Економіка
ОАЕ нарощують видобуток нафти до 5 млн барелів на добу після виходу з ОПЕК
Абу-Дабі інвестує мільярди доларів в енергетичну незалежність від квот
Дипломатія
Саудівська Аравія та Пакистан зміцнюють стратегічне партнерство для стабілізації регіону
Шахбаз Шаріф і Мухаммед бін Салман узгодили спільну дипломатичну лінію
Читайте в розділі
Різне
Ізраїль готується розгорнути свою військову базу в Сомаліленді
Невизнана республіка відкриває двері для ізраїльської мілітаризації Червоного моря
Різне
Саудівська Аравія закликає ООН до жорсткого етичного регулювання штучного інтелекту
Посол Ер-Ріяда виступив в ООН від імені всього арабського світу щодо безпеки технологій
Різне
Понад 200 тисяч сирійських біженців добровільно повернулися додому з Йорданії
ООН фіксує масове повернення сирійців на тлі політичної стабілізації
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.