Компанії з ОАЕ та Японії об’єдналися для виробництва продуктів прямого відновлення заліза

Компанії складуть техніко-економічне обґрунтування будівництва заводу в Абу-Дабі

Emirates Steel Arkan (ОАЕ) у парнерстві з японськими ITOCHU і JFE Steel розглядає можливість будівництва заводу з виробництва продуктів прямого відновлення заліза в Абу-Дабі. Про це повідомляє SteelOrbis.

Компанії уклали між собою партнерську угоду, вони розроблять техніко-економічне обґрунтування створення хабу з виробництва сировини для задоволення зростаючої потреби в «зеленій» сталі.

ITOCHU відповідатиме за постачання до Абу-Дабі високоякісної залізної руди через свою мережу – планується, що процес розпочнуть у другій половині 2025 року. Emirates Steel Arkan використовуватиме її для виробництва сировини, включаючи залізо прямого відновлення (DRI) або гарячобрикетоване залізо (HBI). Ці продукти постачатимуть переважно клієнтам в Азії, зокрема JFE Steel. JFE використовуватиме сировину для виробництва сталі з низьким рівнем викидів вуглецю.

За словами Саїда Гумрана Аль Ремейті, гендиректора Emirates Steel Arkan, вуглецевий слід групи вже значно нижчий, ніж у багатьох інших виробниківу світі, завдяки використанню природного газу та передових технологій прямого відновлення заліза.

Як повідомляв GMK Center, найбільший виробник сталі в Німеччині ThyssenKrupp виділить €2 млрд для будівництва установки з виробництва «зеленої» сталі на одному зі своїх німецьких підприємств. Установку прямого відновлення на заводі в Дуйсбурзі збудують у рамках плану декарбонізації.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Дипломатія
ОАЕ повернули свого посла в Іран
Дипломатична пауза у відносинах між країнами тривала шість років
Головні новини
Дипломатія
У Києві урочисто відзначили Національний день Катару
Політика
Київ готовий постачати продовольство до Сирії через припинення поставок з Росії
Різне
Ізраїль повідомив, що готується до ударів по ядерних об'єктах Ірану
Читайте в розділі
Економіка
Казахстан наважився на важливий крок в обхід РФ
Економіка
Єгипет придбав 120 тис. тонн пшениці з України
Економіка
Іранська валюта впала до історичного мінімуму
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.