Кількість жертв землетрусу в Марокко сягнула 2 946

Унаслідок потужного землетрусу, який стався в Марокко в п'ятницю ввечері, кількість загиблих зросла до 2 946 осіб.

Про це повідомляє Morocco World News, передає Укрінформ.

Зазначається, що кількість поранених сягнула 5 674 осіб.

До постраждалих регіонів продовжує надходити допомога, а рятувальники намагаються розібрати завали у віддалених районах. На даний момент вдалося розблокувати кілька доріг, що дозволило доставити допомогу до сіл, які були ізольовані внаслідок землетрусу.

Цей землетрус став найсильнішим у центрі країни за понад століття, його епіцентр знаходився неподалік від популярного туристичного та економічного центру Марракеша.

Нагадаємо, що 8 вересня у Марокко стався потужний землетрус. Геологічна служба США оцінила силу землетрусу магнітудою 6,8. Водночас Геофізичний центр Марокко повідомив, що землетрус стався в районі Ігхіл у Високому Атласі магнітудою 7,2. Він стався після 23.00 за місцевим часом. Епіцентр знаходився на порівняно малій глибині 18,5 км у гірському регіоні Ігхіл, розташованому за 70 км від Марракешу.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Происшествия
Число жертв землетрясения в Марокко достигло почти 2700
Головні новини
Політика
МЗС України вітає формуванням нового перехідного уряду в Сирії
Політика
Трамп відвідає Саудівську Аравію у травні – Білий дім
Різне
У М'янмі жертвами землетрусу стали вже майже три тисячі осіб
Читайте в розділі
Різне
У М'янмі жертвами землетрусу стали вже майже три тисячі осіб
Різне
У Туреччині – майже 1900 затриманих на протестах проти арешту мера Стамбула
Різне
Армія Судану наближається до палацу президента в Хартумі, який контролюють антиурядові повстанці
<ПопНаст>
Квітень 2025
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Шукайте нас на Facebook
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.