Кількість жертв лихоманки Ласса в Нігерії зросла до 162 людей

У Нігерії кількість жертв лихоманки Ласса - вірусного захворювання, що передається від тварин людині, - з початку року досягла 162. Про це йдеться в повідомленні Центру контролю та профілактики захворювань Нігерії (CDC).

Згідно з повідомленням, випадки захворювання продовжують фіксуватися не лише у столиці Абуджі, але ще у 21 штаті країни.

Так, у період з 25 по 31 серпня було виявлено 10 нових випадків захворювання. Таким чином, з 1 січня по 31 серпня загальна кількість заражень досягла 871. За той же період кількість смертей збільшилась до 162, - йдеться у повідомленні.

При цьому наголошується, що загальна кількість підозрілих та підтверджених випадків у країні нижча, ніж за аналогічний період минулого року, проте ризик поширення інфекції зберігається.

Минулого року лихоманка Ласса забрала життя 190 людей. Уряд Нігерії ще 23 січня 2019 року оголосив надзвичайний стан через цю хворобу.

Лихоманка Ласса поширена у багатьох країнах Африканського континенту, зокрема Малі, Того, Гана, Ліберія та Сьєрра-Леоне. У Нігерії захворювання вперше було зафіксовано у 1969 році у штаті Борну на північному сході країни.

Інфекція передається через контакт із виділеннями гризунів, а також від людини до людини, викликаючи важку геморагічну лихоманку. Влада закликає населення уникати контакту з щурами та іншими гризунами.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Різне
Кількість загиблих у Газі перевищила 64 000, Ізраїль продовжує наступ на тлі голоду
28 людей, переважно жінки та діти, загинули внаслідок нічних ударів по місту Газа
Різне
Руйнівний землетрус в Афганістані: кількість загиблих перевищила 800 людей
У віддаленому гірському регіоні триває масштабна рятувальна операція
Різне
В Кенії вибухнули масові протести: є жертви та понад 400 поранених
Головні новини
Економіка
Нафтовий ринок завмер в очікуванні результатів переговорів США та Ірану
Ціни на нафту Brent стабілізувалися біля позначки 98 доларів за барель
Політика
Пекін попереджає про критичну точку між миром та великою війною в Арабській затоці
Китай закликав зупинити відновлення бойових дій між США та Іраном
Різне
Рада миру готує план роззброєння ХАМАС на тлі затяжних переговорів у Брюсселі
Ніколай Младенов оптимістично оцінює шанси на успіх попри складність діалогу
Читайте в розділі
Різне
Рада миру готує план роззброєння ХАМАС на тлі затяжних переговорів у Брюсселі
Ніколай Младенов оптимістично оцінює шанси на успіх попри складність діалогу
Різне
Саудівська Аравія заблокувала продаж пакистанської зброї до Судану на 1,5 мільярда доларів
Ер-Ріяд відмовився фінансувати військову угоду на тлі тиску Заходу
Різне
Ізраїль продовжує блокувати міжнародну допомогу для Гази попри рішення суду
Західні благодійні організації скаржаться на неможливість доставити вантажі палестинцям
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.