В Иране обиделись на новый запрет на въезд в США

25.09.2017 - 07:01 #Иран, #Санкции, #МИД, #Twitter
Об этом написал глава МИД в своем Twitter

Новые ограничения на въезд в США для граждан Ирана показывают неискренность президента США Дональда Трампа в отношении ближневосточной страны и являются еще большим оскорблением чем прежний запрет. Такое мнение в понедельник выразил министр иностранных дел Ирана Джавад Зариф.

"Поддельное сочувствие Трампа к иранцам звучит еще более неискренне с вводом новых и еще более оскорбительных ограничений против такого выдающегося народа", - написал Зариф в своем Twitter.

Ранее Белый дом опубликовал прокламацию, подписанную президентом Соединенных Штатов Дональдом Трампом, которая вводит набор рестрикций в отношении ряда стран, в том числе и Ирана, фигурировавшего и в предыдущем подобном запрете. Новые правила вступают в силу с 18 октября.

Источник: ТАСС

Поділитися публікацією:
Головні новини
Політика
"Тримайте війну подалі": Туреччина занепокоїлася атаками на енергетику лише після ударів біля її берегів
Анкара засудила українські атаки на танкери, ігноруючи російські удари по Україні
Близький Схід
Трамп анонсував "дуже скорий" початок другого етапу перемир'я в Газі
Заява пролунала на тлі продовження ізраїльських ударів та загибелі цивільних
Дипломатія
"Колоніальний менталітет": Ефіопія звинуватила Єгипет у зриві переговорів по греблі на Нілі
Аддис-Абеба заявляє, що Каїр намагається дестабілізувати регіон
Читайте в розділі
Політика
"Ми будемо поруч": глава безпеки Ірану прибув до Бейрута, щоб заблокувати роззброєння "Хезболли"
Тегеран назвав план ліванського уряду "неприйнятним" та пообіцяв підтримку своїм союзникам
Дипломатія
Оман у центрі уваги: спроба відновити посередництво між США та Іраном
Султанат знову розглядається як ключовий дипломатичний міст для проведення прямих переговорів між Вашингтоном і Тегераном
Происшествия
Ердоган попереджає про міграційні наслідки та ядерні ризики війни між Іраном та Ізраїлем для Європи
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган застерігає, що ескалація конфлікту між Іраном та Ізраїлем може спровокувати хвилю міграції, що матиме згубні наслідки для Європи та всього регіону
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.