Ирак просит США не наказывать за сотрудничество с Ираном

В Багдаде надеются, что в американской администрации отнесутся к ситуации с пониманием

Власти Ирака просят Вашингтон не вводить страну под действие ограничительных мер из-за сотрудничества с Ираном. Известно, что соответствующий запрос уже готовится к подаче в Белый дом.

"Ирак может обратиться к Вашингтону с просьбой полностью исключить его из санкций, как, например, сделала Иордания в начале девяностых, когда вводилось эмбарго в отношении Ирака", —заявил официальный представитель Министерства иностранных дел Ирака Ахмед Махджуб.

По его словам, в Багдаде надеются, что в американской администрации отнесутся к ситуации с пониманием.

Источник: РИА

Поділитися публікацією:
Головні новини
Іслам в Україні
Муфтій Криму взяв участь у Міжнародній конференції мусульман Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії
Голос мусульман України та кримськотатарського народу звучав на Міжнародній конференції в Німеччині
Різне
Радбез ООН застерігає від загрози масового геноциду в суданському Ель-Обейді
Міжнародна спільнота вимагає від бойовиків RSF негайно зняти облогу міста
Близький Схід
Крах ілюзій Нетаньяху: понад 90 відсотків ізраїльтян вважають Іран переможцем у війні
Опитування виявило тотальну недовіру суспільства до уряду на тлі мирної угоди США
Читайте в розділі
Политика
Єгипет закликає до відбудови Гази та застерігає від примусового переміщення палестинців
Каїр підтверджує свою позицію на тлі планів Ізраїлю відкрити КПП "Рафах" лише на виїзд
Політика
"Ми будемо поруч": глава безпеки Ірану прибув до Бейрута, щоб заблокувати роззброєння "Хезболли"
Тегеран назвав план ліванського уряду "неприйнятним" та пообіцяв підтримку своїм союзникам
Дипломатія
Оман у центрі уваги: спроба відновити посередництво між США та Іраном
Султанат знову розглядається як ключовий дипломатичний міст для проведення прямих переговорів між Вашингтоном і Тегераном
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.