Дубай приймає Саміт світових урядів 2026: фокус на інноваціях та управлінні майбутнім

Світові лідери та експерти обговорять у ОАЕ нові моделі глобального співробітництва
У Дубаї розпочав роботу щорічний Саміт світових урядів (WGS 2026) під гаслом «Формування урядів майбутнього». Захід у Мадінат Джумейра присвячений пошуку технологічних рішень для подолання найбільш нагальних викликів людства.
Голова фонду WGS Мохаммад Аль-Гергаві наголосив на важливості синергії між державним сектором, міжнародними організаціями та приватним бізнесом. Цьогорічна програма охоплює питання економічного процвітання, соціального добробуту та розвитку міського середовища.
Серед ключових спікерів форуму — прем’єр-міністр Кувейту шейх Ахмед Аль-Сабах та очільниця МВФ Крісталіна Георгієва. Учасники зосередяться на вивченні демографічних змін та впровадженні інновацій у систему державного управління.
Проведення такого масштабного заходу підкреслює роль ОАЕ як головного інтелектуального та дипломатичного хабу в регіоні Арабської затоки. Саміт стає майданчиком для формування нових стандартів ефективності, які згодом будуть впроваджуватися по всьому світу.
Для Близького Сходу цей форум є шансом продемонструвати прогресивність арабської моделі розвитку та зміцнити безпековий контур через технологічну перевагу. Обмін досвідом у Давосі арабського світу сприяє стабілізації та сталому зростанню всього макрорегіону.
