Число жертв ізраїльської агресії в Газі досягло 28 473

Кількість палестинців, які загинули внаслідок безперервних із 7 жовтня 2023 року ізраїльських атак у блокованому секторі Газа, досягла 28 473. Про це повідомив прес-секретар палестинського міністерства охорони здоров'я в секторі Газа Ашраф аль-Кудра. 

Тільки за останню добу жертвами атак Ізраїлю стали 133 палестинці. Крім того, ще 162 мешканці ексклаву отримали поранення, - сказав аль-Кудра. 

Загальна кількість поранених під час ізраїльських атак з 7 жовтня зросла до 68 146 , — зазначили у відомстві. 

Представник МОЗ зазначив, що під завалами зруйнованих будівель і на узбіччях доріг все ще залишаються тіла загиблих. Бригади швидкої допомоги та сил цивільної оборони не можуть до них дістатися через перешкоди, що чиниться із боку ізраїльських сил, - додав він.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Близький Схід
У Газі щодня з 7 жовтня гинуть понад 170 жінок та дітей
Головні новини
Політика
Трамп відвідає Саудівську Аравію у травні – Білий дім
Різне
У М'янмі жертвами землетрусу стали вже майже три тисячі осіб
Політика
Макрон закликав Нетаньяху припинити удари по Газі та повернутися до режиму припинення вогню
Читайте в розділі
Близький Схід
Арабські країни підтримали єгипетський проєкт відновлення Гази вартістю 53 млрд доларів
Близький Схід
Ізраїль готує "пекельний план" для Гази: що чекає на 2,2 млн людей
Близький Схід
Reuters: Єгипет підготував план відновлення Сектору Гази без ХАМАСу при владі
<ПопНаст>
Квітень 2025
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Шукайте нас на Facebook
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.