Африканський союз став членом "Великої двадцятки"

Африканський союз приєднався до групи G20. Офіційне рішення було оголошене на саміті в Індії.

Відповідну заяву на відкритті саміту зробив прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді.

"Я запрошую представника Африканського союзу зайняти його місце як постійного члена G20", – сказав Моді.

За словами Моді, присутні лідери повинні знайти конкретні розв’язання широкомасштабних проблем, які, на його думку, пов’язані з розривом між Північчю та Півднем, прірвою між Сходом та Заходом.

Також Моді у своїй промові згадав про війну, але не вказав, де вона триває.

Ще 7 вересня ЗМІ повідомляли, що Африканський союз стане постійним членом групи G-20. Африканський союз, який наразі є запрошеною міжнародною організацією, отримає такий самий статус, як і Європейський Союз.

Зокрема, видання Reuters писало, що "Велика двадцятка", ймовірно, лише наступного року офіційно надасть членство Африканському союзу.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Політика
Африканський союз засудив переворот у Габоні
Головні новини
Різне
США та Іран завдали взаємних ударів після атаки на судно в Ормузькій протоці
Різне
Ізраїль завдав удару по Лівану наступного ж дня після укладання угоди
Іслам в Україні
Духовне єднання в Пирогові: як кримські татари відзначили річницю Курултаю
Символічний захід об'єднав духовних лідерів та волонтерів кримськотатарського народу
Читайте в розділі
Політика
Правосуддя неминуче: у Сирії розпочався суд над головним муфтієм режиму Асада
Колишній духовний лідер диктатури відповідатиме за заклики до масових убивств сирійців
Політика
Сирія в ООН звинуватила Ізраїль у незаконній окупації та підтримці старого режиму
Дамаск вимагає від Тель-Авіва негайно вивести війська з південних регіонів країни
Політика
Марко Рубіо прибув до Бахрейну на тлі падіння цін на нафту та погроз Ірану
Держсекретар США намагається заспокоїти союзників в Арабській затоці
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.