Ціни на нафту знову почали зростати

Ціни на нафту зросли на 1% у понеділок, очікуючи на те, що ОПЕК скоротить видобуток, якщо це буде необхідно для підтримки цін, повідомляє Reuters. 

На ціни впливає конфлікт у Лівії та зростання попиту на природний газ у Європі. 

Ф'ючерси на американську нафту марки West Texas Intermediate (WTI) зросли на 45 центів, або 0,48%, до 93,51 долара за барель до 06:32 за Грінвічем, збільшившись на 2,5% минулого тижня. 

Ф'ючерси на нафту марки Brent зросли на 16 центів, або 0,16%, до 101,15 доларів за барель, продовживши приріст минулого тижня на 4,4%. 

"Ціни на нафту зростають в надії на те, що ОПЕК та її союзники скоротять видобуток для відновлення ринкового балансу у відповідь на відродження іранської ядерної угоди", - сказав Суганда Сачдєва, віце-президент з досліджень сировинних товарів у Religare Broking. 

Сачдєва додав, що великий експорт нафти зі США і більш значне, ніж очікувалося, скорочення запасів нафти за останні кілька тижнів також послабили деякі побоювання щодо попиту на тлі побоювань уповільнення. 

Ціни на нафту були підтримані натяками Саудівської Аравії та інших членів Організації країн-експортерів нафти та їхніх союзників, які разом іменуються ОПЕК+, про те, що вони можуть скоротити видобуток, щоб збалансувати ринок.

Об'єднані Арабські Емірати згодні із саудівськими поглядами на скорочення видобутку, повідомило джерело Reuters у п'ятницю, тоді як міністерство нафти Омана також заявило, що підтримує зусилля ОПЕК+ щодо підтримки стабільності ринку. 

Джерела повідомили минулого тижня, що ОПЕК розгляне можливість скорочення видобутку, щоб компенсувати будь-яке збільшення видобутку з боку Ірану, якщо нафтові санкції буде знято, і Тегеран погодиться відновити ядерну угоду. 

Запеклі зіткнення у столиці Лівії, внаслідок яких у вихідні загинули 32 особи, викликали побоювання, що країна може скотитися до повномасштабного конфлікту, що призведе до перебоїв у постачанні нафти з країн ОПЕК. 

"Крім того, зростання цін на газ, ймовірно, призведе до переключення з газу на нафту, що залишається позитивним фактором для цін", - сказав Сачдєва.

 

Поделиться публикацией:
Читайте так же
Різне
У 2022 році Туреччина подвоїла імпорт російської нафти – Reuters
Близький Схід
Саудівська Аравія обіцяє створити ядерну бомбу, якщо це зробить Іран
Главные новости
Разное
СМИ: РФ может получать бронетехнику из ОАЭ
Ближний восток
В Саудовской Аравии началось строительство крупнейшего в мире здания
Политика
Казахстан отказывается помогать России обходить международные ограничения
Читайте в разделе
Економіка
Bloomberg: Цены на топливо зимой будет определять Эр-Рияд
Економіка
Минобороны и турецкая Baykar Makina договорились о строительстве сервисного центра в Украине
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.