Тимчасовий Повірений у справах Іраку бере участь у форумі "Український експорт"

У межах діяльності дипломатичної місії, спрямованої на активізацію торговельно-економічної співпраці між Іраком та Україною, Тимчасовий Повірений у справах Республіки Ірак в Україні, Повноважний Міністр Пан Тарек Аділ Казем узяв участь у другому щорічному форумі «Український експорт», що відбувся у Києві в середу, 25 вересня 2024 року.

Серед учасників заходу були представники урядових і ділових кіл України, зокрема експортери-представники великого, середнього і малого бізнесу, керівництво Торгово-промислової палати України. Форум також відвідали і представники низки акредитованих в Україні іноземних дипломатичних місій.

Учасники обговорювали сучасний стан зовнішньої торгівлі України, ділилися думками щодо шляхів подолання труднощів і перешкод, з якими стикається український експорт, а також щодо перспектив його нарощування й розвитку торговельної співпраці з дружніми країнами, серед яких Ірак.

Поделиться публикацией:
Читайте так же
Політика
Ірак відклав план щодо виведення американських військ
Главные новости
Экономика
Финансовый удар по Тегерану: США готовят самые жесткие в истории санкции против иранского режима
Мировое сообщество надеется, что новые ограничения остановят агрессию Ирана
Ближний восток
Морской паралич углубляется: трафик судов в Ормузском и Баб-эль-Мандебском проливах упал до минимума
Тупик в дипломатии и угрозы атак заставляют мировых перевозчиков огибать регион
Политика
Египет и Катар призывают США и Иран немедленно возобновить мирные переговоры
Каир и Доха настаивают на разблокировании Ормузского пролива дипломатическим путем
Читайте в разделе
Економіка
Британская компания будет разрабатывать гигантские нефтяные месторождения в Ливии
Економіка
Только одна страна в мире способна полностью обеспечить себя продовольствием
Политика
ЕС планирует выделить Египту 4 миллиарда евро в виде кредитной помощи
Финансирование увязано с программой МВФ и направлено на стабилизацию экономики страны
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.