Споживчий бум: витрати домогосподарств у країнах Затоки зростатимуть удвічі швидше, ніж у розвинених економіках

Ця тенденція створює нові можливості для інвестицій у споживчий сектор

На тлі активних зусиль урядів країн Ради співробітництва арабських держав Арабської затоки (РСАД) з диверсифікації економіки, витрати домогосподарств у регіоні зростатимуть значно швидше, ніж у розвинених країнах. Ця тенденція є ключовим елементом перетворення РСАД на наступний великий напрямок для економічного зростання.

Згідно з прогнозами Oxford Economics, реальне споживання домогосподарств у країнах РСАД зростатиме в середньому на 3,4% на рік протягом наступних п'яти років. Це майже вдвічі перевищує прогнозоване зростання для розвинених економік, яке становить 1,7%.

"Сильний та зростаючий внесок з боку домогосподарств, ймовірно, залучить більше прямих іноземних інвестицій, спрямованих на задоволення зростаючого попиту з боку споживачів", – зазначають аналітики.

Серед найбільших економік, реальне споживання домогосподарств у Саудівській Аравії, за прогнозами, зросте до 3,8% до 2026 року, тоді як в ОАЕ, Кувейті та Катарі очікується середньорічне зростання понад 3,5%.

Споживчий бум у країнах Затоки є прямим наслідком успішної політики диверсифікації економіки. Перехід від нафтової залежності до розвитку таких секторів, як туризм, розваги, логістика та фінанси, створює нові робочі місця та підвищує доходи населення. Це, у свою чергу, стимулює внутрішній попит.

Ця тенденція є надзвичайно привабливою для іноземних інвесторів, які бачать у регіоні новий, платоспроможний та зростаючий ринок. На відміну від насичених та повільно зростаючих ринків Європи та Північної Америки, Арабська затока пропонує унікальні можливості для роздрібної торгівлі, сфери послуг та виробництва споживчих товарів.

Поделиться публикацией:
Читайте так же
Економіка
Сирія проводить деномінацію: країна прибирає два нулі з банкнот для боротьби з інфляцією
Нова валюта циркулюватиме паралельно зі старою протягом 90 днів
Економіка
Уряд Лівану схвалив суперечливий закон про розподіл банківських збитків
Дрібні вкладники отримають свої гроші, великі — компенсацію облігаціями
Дипломатія
Президент ОАЕ відвідав Пакистан для поглиблення економічної співпраці
Візит спрямований на залучення інвестицій в пакистанську економіку, що переживає труднощі
Економіка
Торгівля між Йорданією та Сирією зросла більш ніж на 300% після падіння режиму Асада
Експорт будівельних матеріалів з Йорданії свідчить про початок відбудови Сирії
Главные новости
Разное
Армия Ирана присоединяется к подавлению протестов
Политика
Наследный принц Ирана призвал протестующих к захвату центров городов и забастовкам
Разное
Ирак объявил войну пророссийским вербовщикам наемников
Читайте в разделе
Економіка
Британская компания будет разрабатывать гигантские нефтяные месторождения в Ливии
Економіка
Только одна страна в мире способна полностью обеспечить себя продовольствием
Политика
ЕС планирует выделить Египту 4 миллиарда евро в виде кредитной помощи
Финансирование увязано с программой МВФ и направлено на стабилизацию экономики страны
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.