Число жертв ізраїльської агресії в Газі перевищило 25,4 тис.

Кількість палестинців, які загинули внаслідок безперервних ізраїльських атак у блокованому секторі Газа з 7 жовтня, досягла 25 490 осіб. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я у секторі Газа. 

Лише за останню добу жертвами атак Ізраїлю стали 195 палестинців, ще 354 мешканці ексклаву отримали поранення, зазначили у палестинському відомстві. 

Загальна кількість поранених під час ізраїльських атак з 7 жовтня зросла до 63354, додали у відомстві. Багато палестинців все ще залишаються під завалами зруйнованих будівель. Бригади швидкої допомоги та сил цивільної оборони зіштовхнулися із труднощами, коли спробували до них дістатися, йдеться у повідомленні. 

Вранці 7 жовтня бойове крило ХАМАС - "Бригади Ізз ад-Дін аль-Кассам" - оголосило про початок операції проти Ізраїлю "Повінь Аль-Акса". Тисячі ракет було випущено із сектора Газа у бік Ізраїлю, озброєні угруповання увійшли на територію ізраїльських поселень. Число загиблих в Ізраїлі становить близько 1200 людей. 

ХАМАС заявив, що операція була відповіддю на штурм мечеті «Аль-Акса» в окупованому Східному Єрусалимі і насильство ізраїльських поселенців, що зростає, проти палестинців. 

У відповідь ізраїльська армія оголосила про початок операції «Залізні мечі» проти ХАМАС у секторі Газа із застосуванням десятків винищувачів, яка надалі переросла у масову розправу над населенням Гази. 

27 жовтня армія Ізраїлю почала проводити наземну операцію у Газі. 2,3 мільйона жителів Гази страждають від нестачі продовольства, води та ліків через масовані бомбардування з боку Ізраїлю з повітря, суші та моря, а також повної блокади ексклаву. Тисячі будівель, включаючи лікарні, мечеті та церкви, також були пошкоджені або повністю зруйновані внаслідок повітряних та наземних атак Ізраїлю. 

Поделиться публикацией:
Читайте так же
Близький Схід
У Газі щодня з 7 жовтня гинуть понад 170 жінок та дітей
Близький Схід
ООН: Ізраїль блокує постачання палива, необхідного для перекачування води до північної частини Гази
Главные новости
Политика
Трамп нецензурно обругал Нетаньяху из-за наступления в Ливане и пригрозил ему тюрьмой
Хозяин Белого дома жестко раскритиковал военную кампанию Израиля
Экономика
Иран быстро восстанавливает газодобычу после разрушительных израильских ударов
Тегеран обходит последствия атак благодаря перенаправлению сырья
Происшествия
Израиль открыто расширяет оккупацию Газы на фоне провала мирного плана Запада
Решение Нетаньяху грозит этническими чистками 2 000 000 палестинцев
Читайте в разделе
Близький Схід
Израиль вновь открыл переход Керем-Шалом для помощи Газе
КПП возобновил работу после суточной блокады, но Рафах остается закрытым
Близький Схід
Саудовская Аравия укрепляет позиции мирового лидера в сфере здравоохранения
Королевство получило признание ВОЗ и вошло в топ-рейтинги медицинских исследований
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.